AA0603FR-07768RL
MFR.Part #
AA0603FR-07768RL
JLCPCB Part #
C2101066
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS