AA0402FR-077K5L
MFR.Part #
AA0402FR-077K5L
JLCPCB Part #
C4247853
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS