AA0402DR-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0402DR-07100KL
JLCPCB Part #
C20141111
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS