AA0201JR-0710RL
MFR.Part #
AA0201JR-0710RL
JLCPCB Part #
C20141081
Description
-100ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS