AA0201FR-075K6L
MFR.Part #
AA0201FR-075K6L
JLCPCB Part #
C2103234
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS