1.5KE480CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE480CA/B
JLCPCB Part #
C3705118
Description
1.5kW 2.3A 408V 456V 658V TVS DO-201 Abolished Device ROHS