5TR.10002R1BT
Extended
Manufacturer
Xucheng Elec
MFR.Part #
5TR.10002R1BT
JLCPCB Part #
C140486
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100A@250VAC 1A 250V 250V 5.08mm 7.2mm 8.35mm Radial Lead Cartridge Fuse 插件,P=5mm Disposable fuses ROHS