YZP0433-32138-01
MFR.Part #
YZP0433-32138-01
Description
-20℃~+70℃ 10000 times 12V 13.8mm 1A 1P 50mΩ 9.4mm Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS