YZ44315105P-02
Extended
Manufacturer
Xinyangze
MFR.Part #
YZ44315105P-02
Description
-20℃~+70℃ 10.5mm 10000 times 12V 1A 1P 50mΩ 7mm Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS