262-300-RC
MFR.Part #
262-300-RC
JLCPCB Part #
C3522222
Description
-55℃~+235℃ 2W 300Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS