261-82K-RC
MFR.Part #
261-82K-RC
JLCPCB Part #
C3407766
Description
-55℃~+235℃ 1W 82kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS