XY-ZH1.5-7PWT
MFR.Part #
XY-ZH1.5-7PWT
JLCPCB Part #
C52190421
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5mm 13.5mm 1A 1x7P 3.68mm 50V 6mm 7 7P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS