XY-XH2.54-3PWT
MFR.Part #
XY-XH2.54-3PWT
JLCPCB Part #
C52190562
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 12.4mm 1x3P 2.54mm 250V 3 3A 3P 6mm 7.8mm Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS