TSC08-CBW1FH5.5
MFR.Part #
TSC08-CBW1FH5.5
JLCPCB Part #
C22366323
Package
Plugin-3P,4.5x4.5mm
Description
12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 5.5mm 50mA No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件-3P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS