PM1.27-US2S-10A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PM1.27-US2S-10A
JLCPCB Part #
C36499276
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 20P 2x10P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS