XH2.54-10PLT
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
XH2.54-10PLT
JLCPCB Part #
C52037457
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 29.9mm 3A 6mm 7.9mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS