WAFER-ZH1.5-8PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-ZH1.5-8PZZ
JLCPCB Part #
C5359589
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、-25℃~+85℃、- -、-、-、-、-、-、-、-、-、-、- -、-、-、-、With post、-、-、-、-、-、-、- 1.5mm、2mm、2mm、2mm、2mm、2mm、2mm、2.5mm、2.5mm、2.5mm、2.5mm 1x8P、1x11P、1x9P、1x4P、1x5P、1x8P、1x9P、1x3P、1x10P、1x9P、1x9P 1、1、1、1、1、1、1、1、1、1、1 200V、200V、200V、200V、200V、200V、250V、250V、250V、250V、250V 2A、2A、2A、2A、2A、2A、2A、2A、2A、3A、3A 3.7mm、5.75mm、5.9mm、6mm、6mm、6mm、6mm、7.17mm、7.32mm、8.1mm、8.1mm 3、4、5、8、8、9、9、9、9、10、11 4.55mm、4