WAFER-ZH1.5-14PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-ZH1.5-14PZZ
JLCPCB Part #
C22370227
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 14 14P 1x14P 22.5mm 250V 2A 3.7mm 4.55mm Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 ZH 插件,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS