WAFER-GH1.25-12PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-GH1.25-12PWB
JLCPCB Part #
C22370221
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 18.25mm 1A 1x12P 4.35mm 5mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass GH LCP Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS