PH2.54-01-03PZS
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
PH2.54-01-03PZS
JLCPCB Part #
C7501594
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x3P 3A 3mm 6P 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS