PH1.27-01-05PZS
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
PH1.27-01-05PZS
JLCPCB Part #
C7501610
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 10P 1A 1mm 2 2.3mm 2x5P 3.9mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS