MX1.25-2PZZ-MR
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
MX1.25-2PZZ-MR
JLCPCB Part #
C53134214
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P 3.2mm 4.3mm 7mm Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS