MX1.25-4PWT
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
MX1.25-4PWT
JLCPCB Part #
C52037388
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.2mm 4 4P 5.2mm 9.75mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS