FH2.54-09-03PZS
MFR.Part #
FH2.54-09-03PZS
JLCPCB Part #
C49286727
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x3P 3.2mm 3A 6P 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS