DGB381-4P20-MB361
MFR.Part #
DGB381-4P20-MB361
JLCPCB Part #
C49286682
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS