DGB381-2P2S-MG361
MFR.Part #
DGB381-2P2S-MG361
JLCPCB Part #
C41347868
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2 2x2P 3.81mm 300V 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS