DGB381-2P10-MB361
MFR.Part #
DGB381-2P10-MB361
JLCPCB Part #
C49286675
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS