MBR30150CS
Extended
Manufacturer
XUMAO
MFR.Part #
MBR30150CS
JLCPCB Part #
C22466281
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 30A 460A 900mV@15A TO-263 Schottky Diodes ROHS