5S0-2000A2020-00
Extended
Manufacturer
XTY
MFR.Part #
5S0-2000A2020-00
JLCPCB Part #
C389713
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 20MHz 20pF 30Ω ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS