XRT953B36-361MVSYL4
MFR.Part #
XRT953B36-361MVSYL4
JLCPCB Part #
C22447309
Package
Plugin-4P,11.5x6.5mm
Description
1.2A 2 360uH@1kHz 插件-4P,11.5x6.5mm Common Mode Filters ROHS