XRT633B455-561MHSYL3
MFR.Part #
XRT633B455-561MHSYL3
JLCPCB Part #
C22447582
Package
Plugin-5P,8x8mm
Description
2 560uH@1kHz 700mA 插件-5P,8x8mm Common Mode Filters ROHS