XRT18107-202VFR1L
MFR.Part #
XRT18107-202VFR1L
JLCPCB Part #
C22358550
Package
Plugin,D=12.2mm
Description
1 2mH@1kHz 7.8A 插件,D=12.2mm Common Mode Filters ROHS