XRRH74-681M
MFR.Part #
XRRH74-681M
JLCPCB Part #
C5339540
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
220mA 4.63Ω 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS