XRRH129-330M
MFR.Part #
XRRH129-330M
JLCPCB Part #
C5339673
Package
SMD,12x12mm
Description
33uH 4.25A 53mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS