XRRH127-330M
MFR.Part #
XRRH127-330M
JLCPCB Part #
C5339635
Package
SMD,12x12mm
Description
33uH 3A 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS