XRRH125-101M
MFR.Part #
XRRH125-101M
JLCPCB Part #
C5339601
Package
SMD,12x12mm
Description
1.3A 100uH 160mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS