XRRH104R-221M
MFR.Part #
XRRH104R-221M
JLCPCB Part #
C5351501
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
220uH 700mA 756mΩ 920mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS