XRRH103R-6R8M
MFR.Part #
XRRH103R-6R8M
JLCPCB Part #
C5351480
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
30mΩ 4.65A 4A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS