XRNMJ2610B-502MV1L6
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRNMJ2610B-502MV1L6
JLCPCB Part #
C52128419
Package
插件-4P,33x22mm
Description
100mΩ 20A 5mH 插件-4P,33x22mm Power Inductors ROHS