XRCD32-331K
MFR.Part #
XRCD32-331K
JLCPCB Part #
C5289392
Package
SMD,3x2.1mm
Description
125mA 330uH 7Ω Unshielded Inductor ±10% SMD,3x2.1mm Power Inductors ROHS