XRCD105-101K
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRCD105-101K
JLCPCB Part #
C5289473
Package
SMD,9x5.4mm
Description
100uH 350mΩ 970mA Unshielded Inductor ±10% SMD,9x5.4mm Power Inductors ROHS