XRCB3216PF300-11RTF
MFR.Part #
XRCB3216PF300-11RTF
JLCPCB Part #
C52128453
Package
1206
Description
11A 2.5mΩ 30Ω@100MHz ±20% 1206 Ferrite Beads ROHS