XRCB1608U122-R20TF
MFR.Part #
XRCB1608U122-R20TF
JLCPCB Part #
C41384106
Package
0603
Description
1 1.2kΩ@100MHz 200mA 700mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS