XRAL0510-472K
MFR.Part #
XRAL0510-472K
JLCPCB Part #
C5289246
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
4.7mH 40@0.252MHz 55mA 55mA 600kHz 74Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS