XRAL0307-6R8K
MFR.Part #
XRAL0307-6R8K
JLCPCB Part #
C5339312
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
175mA 2Ω 37MHz 50@7.96MHz 6.8uH Color Band Inductor ±10% Plugin,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS