XRAL0307-3R3K
MFR.Part #
XRAL0307-3R3K
JLCPCB Part #
C5289187
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
1.4Ω 210mA 210mA 3.3uH 50@7.96MHz 94MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS