XRAL0307-221K
MFR.Part #
XRAL0307-221K
JLCPCB Part #
C5289202
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
17Ω 220uH 3MHz 50@0.796MHz 75mA 75mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS