XRAL0307-1R2K
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRAL0307-1R2K
JLCPCB Part #
C5339304
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
1.2uH 144MHz 260mA 50@7.96MHz 900mΩ Color Band Inductor ±10% Plugin,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS