XR6826T131MHL8
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR6826T131MHL8
JLCPCB Part #
C22447615
Package
Plugin,D=22.5mm
Description
0.8mm 130uH 5A 8A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=22.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS