XR5026TS560MHL7
MFR.Part #
XR5026TS560MHL7
JLCPCB Part #
C22358372
Package
Plugin,D=14.5mm
Description
0.7mm 4A 56uH Toroidal inductor ±10% 插件,D=14.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS